יום ד', ד’ בטבת תשע”ט
דף הבית מרחבי כיתות מרחבי למידה חדר מורים יצירת קשר
התלמידים נהנו משלל פעילויות חוויתיות ומגוונות.
קרא עוד...
קרא עוד...
כחלק מתוכנית מיצוי יכולות התלמידים, נבחרה כיתה ג1 לשנה"ל תשע"ט פיילוט להפעלת תוכנית מגמות, הכוללת את התחומים הבאים בהובלת מורים מצוות ביה"ס: משחק דיגיטלי, מגמת מוזיקה, חוג מחול, חוג תיאטרון בובות וחוג אוריגאמטרי'ה. לצורך בחירת המגמות ע"י התלמידים בשיתוף ההורים, נערך כינוס חגיגי ובו הוצגו התכנים בכל המגמה. לסיום, כל התלמידים הכינו נר מאיר וההורים כתבו בו את חוזקותיהם.
קרא עוד...
כמידי שנה, וועד ההורים של ביה"ס מארגן שעת הוקרה למורים: ארוחת בוקר חגיגית וחלוקת שי וברכה. ישר כוח להורים המסורים על הוקרתם ביום זה ובכל השנה כולה!
קרא עוד...
לרגל חודש כסלו - חודש האור, תלמידי ביה"ס נהנו מפעילות חוויתית ע"י עמותת פעול"ה, והכירו את עולמם את של העיוורים הנעזרים בכלבי נחייה. הפעילות היתה מרגשת והשאירה חותם על ליבם של הילדים. המופע המרכזי היה באולם ביה"ס, ולאחר מכן העיוורים נכנסו לכל כיתה, ערכו שיחה וענו על שאלות מפי התלמידים.
קרא עוד...
"שבוע העליות - הסיפור השלם" צוין בבית ספרנו בתחילת חודש חשוון. בשבוע זה עסקנו בסיפורן של כלל העליות לישראל, בעבר ובהווה, ממגוון ארצות מוצא ותרבויות ובכללן מארצות המזרח. במהלך החודש הצדענו לעולים החדשים והוותיקים, אשר הגשימו חלום ועלו לא"י, שמענו בכיתות סיפורי עלייה מרתקים מפי ההורים. הקמנו בבית הספר תערוכה של תלבושות וכלים. ביום שישי נערך יריד מרהיב של מאכלי עדות. יישר כח לצוות על ההובלה ולהורים על שיתוף הפעולה וחדוות היצירה!
קרא עוד...
תלמידים מכיתות ה'-ו' בוחרים ביוזמה. כל סיירת אחראית להוביל את הנושא בביה"ס, ליזום רעיונות חדשים ולהיות שותפים בעשייה למען תלמידי ביה"ס. הסיירות: כיתה ה2: "הקהל", וועדת קישוט, כיתה ו1: "מיחזורלדת", כיתה ו2: גינון, כיתה ו3: סיירת חסד. כמו כן סיירת מעברים-ילדי הגנים. יישר כח לצוות המנהיג את הסיירת ולתלמידים השותפים למהלך.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
​לקראת ז' במרחשוון, יום שאילת גשמים - ​נערך יום שיא, ​​"​יום המים״- ​פעילות במדעים, ​ניסויים הקשורים במים. הלמידה נערכה בתחנות הפעלה בהובלת תלמידי כיתה ו'. הלמידה הייתה ​משמעותית וחווייתית.
קרא עוד...
בית ספרנו לוקח חלק בחידון ייחודי המתקיים לראשונה בפורמט זה סביב ספר הספרים, הלב שלנו - התורה הקדושה! במהלך השנה, פעם בחודש יופיעו חידות לפי הנושאים הנלמדים בתכנית הלימודים בתורה ובנביא. בטופס יהיו חידות הקשורות לנושאים שנלמדו. בסוף כל חודש תוכרז הכיתה המצטיינת של החודש. בסוף השנה יתקיים חידון מתוקשב מסכם על כל החומש.
קרא עוד...
קישורים לאתרי תוכן - פרשות השבוע
קרא עוד...
הרב נריה זכה לתואר אבי "דור הכיפות הסרוגות" על פועלו הגדול כמייסד ישיבות בני עקיבא וכמי שסלל את הדרך של הציונות הדתית המשלבת את חיי התורה עם חיי המעשה. לצידו סייעה בעבודת הקודש, רעייתו רחל וכפי שהוא עצמו העיד עליה, "שלו ושל כולנו משלה".
קרא עוד...
מטרת מפעל חשוב זה, הוא טיפוח אהבת הספרות, בכלל, ואהבת הקריאה, בפרט, כמו גם העמקת הקשר עם יצירה ויוצרה באמצעות מפגשי תלמידים עם סופרים ומשוררים. ציפי שחרור, סופרת, משוררת ועורכת, פרסמה עד כה 30 ספרים מתוכם 16 ספרים לילדים ולנוער. ספריה זיכו אותה בשבחים ובפרסים רבים ביניהם פרסי ראש הממשלה. הסופרת שוחחה עם התלמידים על ספריה, יצורים דמיוניים ועל תהליך היצירה.
קרא עוד...
קרא עוד...
בקבלת שבת זו התלמידים שמעו דבר תורה מפי רב ביה"ס והרכזת החברתית. ערכנו קידוש, קבלת שבת עם שירי שבת, בצענו על החלות וברכנו. כמו כן התלמידים צפו בסרטון הממחיש את סיפור הפרשה.
קרא עוד...
מידי חודש, השכבה/הכיתה שעורכת את טקס החודש, מארחת כיתות אחרות ומעבירה את ערך החודש בפעילות חוויתית. בחודש חשוון, כיתה ה2 ערכה טקס הפרשת חלה, בפרשת חיי שרה לשכבות ד-ו'. התלמידים למדו על הלכות הפרשת חלה והכינו חלות ולחמניות לכבוד שבת.
קרא עוד...
.
גלריית תמונות
מהנעשה בביה"ס
ימי שיא
מידע להורים
פינת רב ביה"ס
פינת העברית
תוכנית התקשוב
חדשות הספורט
מתמטיכיף
שגרירי החודש-קבלת שבת
שישי תרבות
מידעון חודשי
ארכיון-מהנעשה בשנים קודמות
למידה בשעת חירום