יום ג', יב’ בכסלו תשע”ט
דף הבית מרחבי כיתות מרחבי למידה חדר מורים יצירת קשר
קרא עוד...
​לקראת ז' במרחשוון, יום שאילת גשמים - ​נערך יום שיא, ​​"​יום המים״- ​פעילות במדעים, ​ניסויים הקשורים במים. הלמידה נערכה בתחנות הפעלה בהובלת תלמידי כיתה ו'. הלמידה הייתה ​משמעותית וחווייתית.
קרא עוד...
"שבוע העליות - הסיפור השלם" צוין בבית ספרנו בתחילת חודש חשוון. בשבוע זה עסקנו בסיפורן של כלל העליות לישראל, בעבר ובהווה, ממגוון ארצות מוצא ותרבויות ובכללן מארצות המזרח. במהלך החודש הצדענו לעולים החדשים והוותיקים, אשר הגשימו חלום ועלו לא"י, שמענו בכיתות סיפורי עלייה מרתקים מפי ההורים. הקמנו בבית הספר תערוכה של תלבושות וכלים. ביום שישי נערך יריד מרהיב של מאכלי עדות. יישר כח לצוות על ההובלה ולהורים על שיתוף הפעולה וחדוות היצירה!
קרא עוד...
תלמידים מכיתות ה'-ו' בוחרים סיירת פעולה המועדפת עליהם. כל סיירת אחראית להוביל את הנושא בביה"ס, ליזום רעיונות חדשים ולהיות שותפים בעשייה למען תלמידי ביה"ס. הסיירות: "הקהל", תקשוב, הפסקה פעילה, מעברים-ילדי הגנים, בריאות ועתי"ד. יישר כח לצוות המנהיג את הסיירת ולתלמידים השותפים למהלך.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
בית ספרנו לוקח חלק בחידון ייחודי המתקיים לראשונה בפורמט זה סביב ספר הספרים, הלב שלנו - התורה הקדושה! במהלך השנה, פעם בחודש יופיעו חידות לפי הנושאים הנלמדים בתכנית הלימודים בתורה ובנביא. בטופס יהיו חידות הקשורות לנושאים שנלמדו. בסוף כל חודש תוכרז הכיתה המצטיינת של החודש. בסוף השנה יתקיים חידון מתוקשב מסכם על כל החומש.
קרא עוד...
קישורים לאתרי תוכן - פרשות השבוע
קרא עוד...
הרב נריה זכה לתואר אבי "דור הכיפות הסרוגות" על פועלו הגדול כמייסד ישיבות בני עקיבא וכמי שסלל את הדרך של הציונות הדתית המשלבת את חיי התורה עם חיי המעשה. לצידו סייעה בעבודת הקודש, רעייתו רחל וכפי שהוא עצמו העיד עליה, "שלו ושל כולנו משלה".
קרא עוד...
מטרת מפעל חשוב זה, הוא טיפוח אהבת הספרות, בכלל, ואהבת הקריאה, בפרט, כמו גם העמקת הקשר עם יצירה ויוצרה באמצעות מפגשי תלמידים עם סופרים ומשוררים. ציפי שחרור, סופרת, משוררת ועורכת, פרסמה עד כה 30 ספרים מתוכם 16 ספרים לילדים ולנוער. ספריה זיכו אותה בשבחים ובפרסים רבים ביניהם פרסי ראש הממשלה. הסופרת שוחחה עם התלמידים על ספריה, יצורים דמיוניים ועל תהליך היצירה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מתכוננים לבחינה עם אוכל, המחשות, מקרן ויחד עם זאת אווירה של בית.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
ימי שיא
מהנעשה בביה"ס
גלריית תמונות
מידע להורים
.
פינת רב ביה"ס
פינת העברית
תוכנית התקשוב
חדשות הספורט
מתמטיכיף
שגרירי עתי"ד
שישי תרבות
מידעון חודשי
ארכיון-מהנעשה בשנים קודמות
למידה בשעת חירום