יום ש', ד’ בשבט תשע”ח
דף הבית מרחבי כיתות
מרחבי למידה חדר מורים יצירת קשר
‏אליפות הסייבר – תחרות Junior Coding SkillZ

בית ספרנו משתתף השנה באליפות הסייבר הישראלית של משרד החינוך. מטרת האליפות היא לקרב תלמידים אל תחומי המדעים והטכנולוגיה באופן מהנה ומאתגר. האליפות מבוססת על סדרת משחקים שמזכים בנקודות (״כוכבים״) ופרסי התקדמות. המשחקים מניחים יסודות לתכנות, ומאפשרים לילדיo לגלות בעצמם את כללי התכנות באמצעות משחקים. שיטת הגילוי העצמי מפתחת סקרנות, יצירתיות, ובטחון עצמי.
קרא עוד...
עשרה בטבת ויום הקדיש הכללי-תערוכה ע"י כיתה ג1

הפעילות לעשרה בטבת היתה באמצעות תערוכה שהוקמה בכיתה ג1. התלמידים הציגו והסבירו את נושא השואה ברגש רב, וידעו להעביר את החומר בצורה מעשירה מאוד. היה מרשים מאוד לראות את התלמידים מדריכים ומעבירים את המידע. ישר כח!
קרא עוד...
אירוע כישרונות צעירים של תלמידי כיתות ג'-ו' נערך בבית ספרנו בנר ראשון של חנוכה תשע"ח. התלמידים שהשתתפו בתחרות הביעו כישרון מיוחד בתחומים: שירה, ריקוד, ציור, תיפוף וכו'. נערך שלב האודישנים בהם התלמידים הציגו קטע של הכישרון. לאחר תוצאות הבחירה הם עלו לשלב התחרות. יישר כוח לתלמידים המקסימים שריגשו אותנו במופע מיוחד ומרגש זה!
קרא עוד...
קבלת שבת - "לכה דודי לקראת כלה"

רכזת עתי"ד ורב ביה"ס החלו בסבב של "קבלת שבת" בה הילדים זוכים לשיר מפיוטי השבת, לשוע דבר תורה מפרש השבוע, סיפור וכן לטעימה מחלות מתוקות של שבת.
קרא עוד...
סיירות יוצאות לדרך

גם השנה אנו ממשיכים במסורת זו. תלמידים מכיתות ה'-ו' בוחרים סיירת פעולה המועדפת עליהם. כל סיירת אחראית להוביל את הנושא בביה"ס. הסיירות: "הקהל", תקשוב, הפסקה פעילה, מעברים-ילדי הגנים, בריאות ועתי"ד. יישר כח לצוות המנהיג את הסיירת ולתלמידים השותפים למהלך.
קרא עוד...
בית ספרנו מועמד לקבלת פרס חינוך מטעם מנהל החמ"ד. הוועדה ביקרה בביה"ס. המטרה הייתה להציג את 5 יעדי החמ"ד – כיצד הם באים לידי ביטוי בעשייה החינוכית היומיומית. זו הזדמנות לומר תודה להורים, לנציגי הקהילה, לבוגרים, למורים ולתלמידים שהציגו ולקחו חלק פעיל ביום זה.
קרא עוד...
המנון מקור חיים

קרא עוד...
מרחב למידה - חדר הרב גץ זצ"ל

כנו כן הוקם מרחב למידה וירטואלי, ובו מידע על פעילותו העניפה של הרב, ומשחקים דיגיטליים שתלמידי בית הספר יצרו.
קרא עוד...
הרב מאיר יהודה גץ זצ"ל

הרב מאיר יהודה גץ זצ"ל נבחר על ידי משרד החינוך לייצג את דמות השנה לחינוך הממלכתי דתי, כרב מקובל, ציוני ודמות מופת ורבגונית בחברה הישראלית. היכנסו לכתבה כדי לצפות במרחב הוירטואלי שהקמנו, ולשחק במשחקי למידה מתוקשבים בהכנת תלמידים.
קרא עוד...
שיעורי אירובי דנס

קרא עוד...
ספיד טאקס - פעילות צבעונית ביום נעים בבית העץ

התלהבות והנאה לכל הילדים!
קרא עוד...
למידה משמעותית בכיתה א2 - המורה שרון

בהשראת יום המאה ספרנו, מנינו, ארזנו לעשרות, בנינו ונהנינו לבנות את המאה בלבני הדי ג'י. אח"כ ספרנו במאות והגענו גם לאלף....כמו כן שיחקנו ותרגלנו את הנושאים: מספרים עוקבים וקודמים, רצף מספרים, סדרה עולה ויורדת, גדול, קטן ושווה בעזרת "תני התנין", לימוד כתיבת מספרים בצורה נכונה דרך מסלול מכוניות, זיהוי מספרים והתאמת כמויות.
קרא עוד...
חדר מתמטיקה

קרא עוד...
בכיתה ה1 נערכה למידה משמעותית של חישובי היקף ושטח צורה מורכבת. לשם חישוב ההיקף, הילדים הלכו על קווי הצורה וספרו את הדילוגים על פי משבצות הבלטות שעל הרצפה. בנוסף, לשם חישוב שטח, הילדים ספרו את מספר הקוביות של המרצפות שמהן מורכבת הצורה. בשלב השני של הפעילות, השתנה שטח הצורה, בעוד שההיקף נשאר אותו הדבר. הילדים התבקשו לבדוק את השינוי ולהסבירו, ולבסוף לחשוב על שינוי נוסף שיקטין את השטח בעוד שההיקף יישאר כפי שהיה. הפעילות כללה שיח מתמטי והייתה חווייתית מאוד עבור כל התלמידים.
קרא עוד...
פעילות חוויתית בכיתה ב2 - בעקבות קריאת ספרים במסגרת "ספריית פיג'מה"

קרא עוד...
פינת קריאה

הקמנו פינות קריאה בקומות א' וב' בבית הספר.
קרא עוד...