יום ג', ג’ בטבת תשע”ט
דף הבית מרחבי כיתות
מרחבי למידה חדר מורים יצירת קשר
יום זה"ב - בשבוע הלאומי לבטיחות בדרכים

קרא עוד...
יום שיא במדעים נושא מים - לקראת ז' בחשוון, יום שאילת גשמים

​לקראת ז' במרחשוון, יום שאילת גשמים - ​נערך יום שיא, ​​"​יום המים״- ​פעילות במדעים, ​ניסויים הקשורים במים. הלמידה נערכה בתחנות הפעלה בהובלת תלמידי כיתה ו'. הלמידה הייתה ​משמעותית וחווייתית.
קרא עוד...
לרגל חודש כסלו - חודש האור, תלמידי ביה"ס נהנו מפעילות חוויתית ע"י עמותת פעול"ה, והכירו את עולמם את של העיוורים הנעזרים בכלבי נחייה. הפעילות היתה מרגשת והשאירה חותם על ליבם של הילדים. המופע המרכזי היה באולם ביה"ס, ולאחר מכן העיוורים נכנסו לכל כיתה, ערכו שיחה וענו על שאלות מפי התלמידים.
קרא עוד...
"שבוע העליות - הסיפור השלם" צוין בבית ספרנו בתחילת חודש חשוון. בשבוע זה עסקנו בסיפורן של כלל העליות לישראל, בעבר ובהווה, ממגוון ארצות מוצא ותרבויות ובכללן מארצות המזרח. במהלך החודש הצדענו לעולים החדשים והוותיקים, אשר הגשימו חלום ועלו לא"י, שמענו בכיתות סיפורי עלייה מרתקים מפי ההורים. הקמנו בבית הספר תערוכה של תלבושות וכלים. ביום שישי נערך יריד מרהיב של מאכלי עדות. יישר כח לצוות על ההובלה ולהורים על שיתוף הפעולה וחדוות היצירה!
קרא עוד...
סיירות יוצאות לדרך

תלמידים מכיתות ה'-ו' בוחרים סיירת פעולה המועדפת עליהם. כל סיירת אחראית להוביל את הנושא בביה"ס, ליזום רעיונות חדשים ולהיות שותפים בעשייה למען תלמידי ביה"ס. הסיירות: "הקהל", תקשוב, הפסקה פעילה, מעברים-ילדי הגנים, בריאות ועתי"ד. יישר כח לצוות המנהיג את הסיירת ולתלמידים השותפים למהלך.
קרא עוד...
המנון מקור חיים

קרא עוד...
טקס ראש חודש כסלו - הפעלת תלמידים בתחנות ע"י כיתות ו2+ו3

בכל תחנה התלמידים תרגלו את הלכות ומנהגי החג באופן חוויתי: טריוויה, בינגו, א"ב, דומינו, תרגילים בחשבון, משחקי שפה ולשון ועוד.
קרא עוד...
קרא עוד...
הרצאה של ד"ר שחר צדוק בנושא: ויסות רגשות - האתגר!

קרא עוד...
"והערב נא" - חידון התנ"ך המקוון - מחוז ת"א

בית ספרנו לוקח חלק בחידון ייחודי המתקיים לראשונה בפורמט זה סביב ספר הספרים, הלב שלנו - התורה הקדושה! במהלך השנה, פעם בחודש יופיעו חידות לפי הנושאים הנלמדים בתכנית הלימודים בתורה ובנביא. בטופס יהיו חידות הקשורות לנושאים שנלמדו. בסוף כל חודש תוכרז הכיתה המצטיינת של החודש. בסוף השנה יתקיים חידון מתוקשב מסכם על כל החומש.
קרא עוד...
פרשת שבוע

קישורים לאתרי תוכן - פרשות השבוע
קרא עוד...
דמות החמ"ד לשנה"ל תשע"ט – הרב משה צבי והרבנית רחל נריה

הרב נריה זכה לתואר אבי "דור הכיפות הסרוגות" על פועלו הגדול כמייסד ישיבות בני עקיבא וכמי שסלל את הדרך של הציונות הדתית המשלבת את חיי התורה עם חיי המעשה. לצידו סייעה בעבודת הקודש, רעייתו רחל וכפי שהוא עצמו העיד עליה, "שלו ושל כולנו משלה".
קרא עוד...
מפעל 'סופר אורח' - מפגש עם הסופרת ציפי שחרור

מטרת מפעל חשוב זה, הוא טיפוח אהבת הספרות, בכלל, ואהבת הקריאה, בפרט, כמו גם העמקת הקשר עם יצירה ויוצרה באמצעות מפגשי תלמידים עם סופרים ומשוררים. ציפי שחרור, סופרת, משוררת ועורכת, פרסמה עד כה 30 ספרים מתוכם 16 ספרים לילדים ולנוער. ספריה זיכו אותה בשבחים ובפרסים רבים ביניהם פרסי ראש הממשלה. הסופרת שוחחה עם התלמידים על ספריה, יצורים דמיוניים ועל תהליך היצירה.
קרא עוד...
קרא עוד...
יום ספורט היתולי-לכבוד פורים

קרא עוד...
קרא עוד...
טעימה מלמידה ותרגול הנלמד בקבוצות של מנטורים

קרא עוד...
למידה משמעותית- בכיתה ה1

מתכוננים לבחינה עם אוכל, המחשות, מקרן ויחד עם זאת אווירה של בית.
קרא עוד...
פורימטיקה - יום שיא לכבוד חג הפורים

קרא עוד...
חדר מתמטיקה

קרא עוד...
שגרור חודש סיוון בנושא קיץ בראש בריא - ע"י כיתה א2

קרא עוד...
כיתות ב' - חודש אייר

קרא עוד...