יום ג', ז’ בחשון תשע”ט
דף הבית מרחבי כיתות מרחבי למידה חדר מורים יצירת קשר
תלמידים מכיתות ה'-ו' בוחרים סיירת פעולה המועדפת עליהם. כל סיירת אחראית להוביל את הנושא בביה"ס, ליזום רעיונות חדשים ולהיות שותפים בעשייה למען תלמידי ביה"ס. הסיירות: "הקהל", תקשוב, הפסקה פעילה, מעברים-ילדי הגנים, בריאות ועתי"ד. יישר כח לצוות המנהיג את הסיירת ולתלמידים השותפים למהלך.
קרא עוד...
קרא עוד...
בבית ספרנו התקיימו פעילויות רבות סביב הנושא השנתי "70 שנה לתקומת ישראל". יישר כוח למורים שהובילו את הנושא באופן משמעותי, חוויתי ומקדם.
קרא עוד...
קרא עוד...
תלמידי כיתות ב' מתאמנים בכתיבת שמם ובהעשרת אוצר המילים ע"ג לוחות מחיקים. תלמידי כיתה ג1 קיבלו משימת קריאה באנגלית במסגרתה הם צריכים לקרוא מילים ולהחתים מורות שישמעו אותם ויאשרו שאכן קראו נכון.
קרא עוד...
אירוע כישרונות צעירים של תלמידי כיתות ג'-ו' נערך בבית ספרנו בנר ראשון של חנוכה תשע"ח. התלמידים שהשתתפו בתחרות הביעו כישרון מיוחד בתחומים: שירה, ריקוד, ציור, תיפוף וכו'. נערך שלב האודישנים בהם התלמידים הציגו קטע של הכישרון. לאחר תוצאות הבחירה הם עלו לשלב התחרות. יישר כוח לתלמידים המקסימים שריגשו אותנו במופע מיוחד ומרגש זה! היכנסו לכתבה וצפו בסרטון מהאירוע.
קרא עוד...
רכזת עתי"ד ורב ביה"ס החלו בסבב של "קבלת שבת" בה הילדים זוכים לשיר מפיוטי השבת, לשמוע דבר תורה מפרשת השבוע, סיפור וכן לטעימה מחלות מתוקות של שבת.
קרא עוד...
​בבית ספרנו מתקיימת פעילות משותפת עם כל הכיתות. כל כיתה משכבה בוגרת, חונכת כיתה מהשכבה הצעירה. במהלך השנה פעילויות רבות בהתאם למעגל השנה. נערך לימוד משותף של נושאי חינוך מתוך אמונה. מידי שבועיים נפגשים ללימוד משותף סביב הרב גץ וערך החודש. לסיכום השנה, כל כיתה בחרה לסיים בפעילות חוויתית מרשימה.
קרא עוד...
חוגי העשרה לכתה גי1 בתחומים: קומיקס, אומנות, דרמה ,נגינה ואוריגמי – מורות מקצועיות מעבירות בשעה פרטנית.
קרא עוד...
היכנסו לכתבה כדי להתרשם מאירועי החודש...
קרא עוד...
בית ספרנו מועמד לקבלת פרס חינוך מטעם מנהל החמ"ד. הוועדה ביקרה בביה"ס. המטרה הייתה להציג את 5 יעדי החמ"ד – כיצד הם באים לידי ביטוי בעשייה החינוכית היומיומית. זו הזדמנות לומר תודה להורים, לנציגי הקהילה, לבוגרים, למורים ולתלמידים שהציגו ולקחו חלק פעיל ביום זה.
קרא עוד...
קרא עוד...
בהחלטת ממשלה נקבע יום הוקרה שנתי י"ז בכסלו (יום כ"ט בנובמבר 1947) לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה, אשר יצוין באירועים ממלכתיים ובפעילויות חינוך והסברה. ואכן, אין מתאים יותר מיום החלטת האומות המאוחדות על הקמת מדינת ישראל ובערבו של חג החנוכה – הוא חג הגבורה, להכיר ולהוקיר את אלה שחרפו נפשם, נפצעו בגופם ומשלמים בסבל ובכאב את מחירה של הארץ הזו יום יום, שעה - שעה. בבית ספרנו נערכו פעילויות ערכיות בנושא.
קרא עוד...
בכיתות ב' מתקיימת תוכנית משנני עתי"ד. התוכנית הוקמה מתוך רצון להביא את אהבת ושמחת למידת התורה ואת ידיעת התורה בשלמותה. מטרת תוכנית משנני עתי"ד: כל בוגר של החמ"ד ישנן ויסיים כל שנה מכיתה ב' חומש אחד, כך שבמשך שנות לימודיו בבית הספר יהיה בעל ידיעה מקיפה בכל חמשת חומשי התורה, ויכיר את הנאמר בהם מתוך שירה, שמחה ואהבת התורה. תוכנית השינון ולמידת הפשט מבוססת על "שיטת זילברמן" (היקף והבנה).
קרא עוד...
בכל ראש חודש, יוצאים תלמידי כיתות ד'-ו' לתפילה חגיגית בבית הכנסת הסמוך לביה"ס, "עולי בבל". הרצל הגבאי מארח את תלמידי בית הספר במהלך כל השנה בהתאם למעגל השנה, ומקבל אותנו תמיד בשמחה. (אמירת סליחות בערב יום כיפור ועוד). מס' תלמידים משמשים כחזנים. בסיום התפילה הרצל מחלק לתלמידים מיני מתיקה. יישר כוח על פועלו ותרומתו!
קרא עוד...
קרא עוד...
במהלך שבוע זה, בית ספרנו שם זרקור על העליות בכלל ועל העולים בפרט, התל' למדו במסגרת תחומי הדעת, שמעו, הוקירו והכירו סיפורים אישיים של העולים, בני משפחותיהם ואנשים מהקהילה. שבוע עליות – עליות זה להיות, מופעל כמידי שנה בפרשת "לך-לך". השנה הדגש על 70 שנה לעצמאות מדינת ישראל – 70 שנות עלייה. היכנסו לכתבה כדי לצפות בפעילויות שנעשו בכל הכיתות: הורים ומורים מספרים על העליות - בפאנל, ארוחה משותפת של מאכלי עדות ועוד.
קרא עוד...
בעשרת ימי תשובה, התאספו הורי ותלמידי כיתות ד'-ו' לערב התעוררות ואמירת סליחות עם הפייטן איתמר הולין, בבית הכנסת "שערי ציון". בערב, פיוטי הסליחות התקיימו בליווי כלי נגינה שונים. הערב היה מרומם ומרגש!
קרא עוד...
מידי יום חמישי מגיעים תלמידי ישיבת "קרית הרצוג" וחונכים את תלמידי כיתות ג'-ה'​. חונכות אישית זו תורמת לתלמידים ומשאירה טעם של עוד למפגש החונכות הבא.
קרא עוד...
במסגרת עמותת "שיעור אחר" תלמידי כיתה ו1 משתתפים במפגשים מטעם חברת kensho - חברת היי טק uתלמידי כיתות ו2, ו3 משתתפים במפגשים מטעם חברת "פעילים" - ע"י מתנדבי עובדי בנק הפועלים. הילדים משתתפים בשיעורים מגוונים ומעניינים ומחכימים רבות בנושאים פיננסים ואחרים.
קרא עוד...
פעילות ייחודית המאפשרת מתן יחס אישי, חם ומשפחתי לכל תלמיד מבית הספר בחודש בו הוא חוגג יום הולדתו במטרה להעצים את התלמיד ולחזק את תחושת השייכות והמשפחתיות בקרב התלמידים.בבית ספרנו נערכת מידי חודש מסיבת יום הולדת קטנה בהנחיית המנהלת. התלמידים החוגגים באותו חודש מתכנסים בחדר המנהלת למפגש מתוק. התלמידים מתכבדים בעוגה מעשה ידי המנהלת. במפגש מספרים התלמידים על שאיפותיהם לעתיד ונערכת שיחה בנושא נקודות טובות. לבסוף מקבלים שי וכרטיס ברכה אישי. כל זאת תורם ליצירת יחס אישי ואכפתיות כלפי התלמידים.
קרא עוד...
גלריית תמונות
מידע להורים
.
פינת רב ביה"ס
פינת העברית
מהנעשה בביה"ס
תוכנית התקשוב
חדשות הספורט
מתמטיכיף
שגרירי עתי"ד
ימי שיא
שישי תרבות
מידעון חודשי
ארכיון-מהנעשה בשנים קודמות
למידה בשעת חירום