יום ג', יט’ באדר ב' תשע”ט
דף הבית מרחבי כיתות מרחבי למידה חדר מורים יצירת קשר
בבית ספרנו מופעלת תוכנית ערכית כאשר בכל ראש חודש משגררת שכבה את ערך החודש בכיתות. העברת התכנים נעשית באמצעות שיר, כרזה ובאמצעות מערכי שיעור בכיתות.
קרא עוד...
מידי חודש הכיתות מאחרות לקבלת שבת כיתות משכבות אחרות. התלמידים שומעים דבר תורה, עורכים קידוש, קבלת שבת עם שירי שבת, בוצעים על החלות ומברכים. כמו כן התלמידים לומדים את ענייני הפרשה בשילוב המשה/המחזה/צפייה בסרטונים.
קרא עוד...
מידי חודש, השכבה/הכיתה שעורכת את טקס החודש, מארחת כיתות אחרות ומעבירה את ערך החודש בפעילות חוויתית. בחודש חשוון, כיתה ה2 ערכה טקס הפרשת חלה, בפרשת חיי שרה לשכבות ד-ו'. התלמידים למדו על הלכות הפרשת חלה והכינו חלות ולחמניות לכבוד שבת.
קרא עוד...
שגרור חודש ניסן : אחדות ושונות ע"י תלמידי כיתות ב1+ב3
הילדים למדו בכיתות את המושגים: עבדות,חירות, ביעור חמץ ,הלכתי ואישי.הדגשנו כמה עבודת המידות חשובה ויכולה להשפיע עלינו לטובה, בכל התחומים ובכל המקומות. בבית, בבית הספר ובכתה. התלמידים ידעו להשליך מביעור החמץ לביעור המעשים שלהם.הילדים חילקו נרות-הנר כסמל ,נר ביעור חמץ. על כל תלמיד היה לכתוב בשלהבת את שמו, ובנר עצמו כתב התלמיד את המעשה/הדברשהוא רוצה לצאת / להשתחרר ממנו לחרות!בעזרת ה', עבודת המידות תביא אותנו לאחדות בעם ישראל.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
קרא עוד...
תוכנית התקשוב
גלריית תמונות
מהנעשה בביה"ס
פינת רב ביה"ס
פינת העברית
פינת היועצות
ימי שיא
מידע להורים
חדשות הספורט
מתמטיכיף
שגרירי החודש-קבלת שבת
שישי תרבות
מידעון חודשי
ארכיון-מהנעשה בשנים קודמות
מוכנות לכיתה א'
למידה בשעת חירום