יום ה', כט’ בתשרי תשע”ח
דף הבית מרחבי כיתות מרחבי למידה חדר מורים יצירת קשר
Powered by emaze
עולם העתיד יהיה מבוסס על טכנולוגיה מִשתנה ודינמית. מי שרוצה להבין טכנולוגיה ולשלוט בה חייב לדעת תכנות ולו באופן בסיסי. משרד החינוך מקדם אליפות סייבר לתלמידי בתי הספר היסודיים. האליפות תחשוף אותם ליסודות התכנות ותלמד אותם בדרך חווייתית. גם בית ספרנו נרשם לתחרות. החל שלב האימונים...בהצלחה לתלמידים המשתתפים בתחרות!
קרא עוד...
היכנסו לכתבה כדי לצפות בגלריית התמונות.
קרא עוד...
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה הינו מערך אירועים ופעילויות חינוכיות המתקיימים מדי שנה בכל רחבי הארץ. השנה, האירוע יצוין מיום ראשון עד שישי 5/2-10/2, ט'-י"ד בשבט, ויוקדש לנושא "עושים שינוי בחברה – וברשת מושיטים יד לעזרה". ילדים ובני נוער נמצאים ברשת זמן ממושך ועל פי רוב יהיו הראשונים שיראו ויוכלו לדעת האם חבריהם זקוקים לעזרה. לכן, יש לחזק בקרב התלמידים את המסר כי באפשרותם לפנות לעזרה ולעזור לאחרים. בנוסף, חשוב כי המבוגרים ידעו לאתר ולזהות סימנים של פגיעה ויהוו כתובת לפניה.​
קרא עוד...
מאגר קישורים: סרטונים, אתרי מידע ופעילויות מתוקשבות.
קרא עוד...
במהלך תרגיל הלמידה מרחוק, יתנסו התלמידים מספר אופנים של למידה מרחוק: ביצוע פעילות מתוקשבת שתפורסם במרחב הכיתתי / מקצועי באתר בית הספר, קיום שיח מקוון עם המורה והשתתפות בהרצאה מקוונת , בשידור חי בתחומי דעת שונים בהתאם לשכבת הגיל. אתם מוזמנים להיכנס לסביבת למידה מרחוק בשעת חירום להכיר את מגוון הפעילויות המוצעות לתלמידים באמצעים ללמידה מרחוק, מאגר יחידות הוראה מתוקשבות, הרצאות מקוונות, הנחיות והדגשים.
קרא עוד...
במצב חירום, המוגדר ומוכרז רשמית על ידי המשרד, מוגבלת הפעילות הלימודית הסדירה במוסדות החינוך לתקופת זמן של מספר ימים עד שבועות אחדים. השימוש בסביבה מקוונת בכלל ולמידה מרחוק בפרט, תהווה תחליף למסגרת הפעילות הלימודית-חברתית, גם כאשר הלומדים ו/או המורים אינם בבית הספר. לרשותכם, מורים, הורים ותלמידים מרחבים כיתתיים בהם יתפרסם המידע הרלוונטי.
קרא עוד...
"בתי החינוך של החמ"ד מקדמים למידה משמעותית, חדוות הדעת ומצוינות"... כולנו משתדלים במהלך כל השנה להביא את החזון לידי מימוש ומיצוי. אנחנו מבקשים לטעת בהם יסודות שיובילו למצוינות לימודית וערכית ברוח 'לב לדעת' שדרכה יקדשו שם שמיים בכל תחומי החיים. המשך התהליך הלימודי נעשה גם בביתם של התלמידים באמצעות מרכז מקוון הנותן כלים לימודים רבים ובתחומים מגוונים כהעשרה, תגבור הלמידה וחיזוק היצירתיות והסקרנות של התלמידים!
קרא עוד...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
היכנסו לכתבה כדי להתרשם מהפעילויות שנעשו בבית הספר לקראת שבוע הגלישה הבטוחה.
קרא עוד...
פינת רב ביה"ס
מהנעשה בבית הספר
גלריית תמונות
תוכנית התקשוב
מידע להורים
מידעון חודשי
ימי שיא
פינת העברית
שגרירי עתי"ד
שישי תרבות
גלריית סרטונים
למידה בשעת חירום