יום ש', ד’ בשבט תשע”ח
דף הבית מרחבי כיתות מרחבי למידה חדר מורים יצירת קשר
בית ספרנו משתתף השנה באליפות הסייבר הישראלית של משרד החינוך. מטרת האליפות היא לקרב תלמידים אל תחומי המדעים והטכנולוגיה באופן מהנה ומאתגר. האליפות מבוססת על סדרת משחקים שמזכים בנקודות (״כוכבים״) ופרסי התקדמות. המשחקים מניחים יסודות לתכנות, ומאפשרים לילדיo לגלות בעצמם את כללי התכנות באמצעות משחקים. שיטת הגילוי העצמי מפתחת סקרנות, יצירתיות, ובטחון עצמי.
קרא עוד...
Powered by emaze
עולם העתיד יהיה מבוסס על טכנולוגיה מִשתנה ודינמית. מי שרוצה להבין טכנולוגיה ולשלוט בה חייב לדעת תכנות ולו באופן בסיסי. משרד החינוך מקדם אליפות סייבר לתלמידי בתי הספר היסודיים. האליפות תחשוף אותם ליסודות התכנות ותלמד אותם בדרך חווייתית. גם בית ספרנו נרשם לתחרות. יישר כח לתלמידים שהשתתפו בתחרות!
קרא עוד...
היכנסו לכתבה כדי לצפות בגלריית התמונות.
קרא עוד...
השבוע הלאומי לגלישה בטוחה הינו מערך אירועים ופעילויות חינוכיות המתקיימים מדי שנה בכל רחבי הארץ. השנה, האירוע יצוין מיום ראשון עד שישי 5/2-10/2, ט'-י"ד בשבט, ויוקדש לנושא "עושים שינוי בחברה – וברשת מושיטים יד לעזרה". ילדים ובני נוער נמצאים ברשת זמן ממושך ועל פי רוב יהיו הראשונים שיראו ויוכלו לדעת האם חבריהם זקוקים לעזרה. לכן, יש לחזק בקרב התלמידים את המסר כי באפשרותם לפנות לעזרה ולעזור לאחרים. בנוסף, חשוב כי המבוגרים ידעו לאתר ולזהות סימנים של פגיעה ויהוו כתובת לפניה.​
קרא עוד...
מאגר קישורים: סרטונים, אתרי מידע ופעילויות מתוקשבות.
קרא עוד...
במהלך תרגיל הלמידה מרחוק, יתנסו התלמידים מספר אופנים של למידה מרחוק: ביצוע פעילות מתוקשבת שתפורסם במרחב הכיתתי / מקצועי באתר בית הספר, קיום שיח מקוון עם המורה והשתתפות בהרצאה מקוונת , בשידור חי בתחומי דעת שונים בהתאם לשכבת הגיל. אתם מוזמנים להיכנס לסביבת למידה מרחוק בשעת חירום להכיר את מגוון הפעילויות המוצעות לתלמידים באמצעים ללמידה מרחוק, מאגר יחידות הוראה מתוקשבות, הרצאות מקוונות, הנחיות והדגשים.
קרא עוד...
במצב חירום, המוגדר ומוכרז רשמית על ידי המשרד, מוגבלת הפעילות הלימודית הסדירה במוסדות החינוך לתקופת זמן של מספר ימים עד שבועות אחדים. השימוש בסביבה מקוונת בכלל ולמידה מרחוק בפרט, תהווה תחליף למסגרת הפעילות הלימודית-חברתית, גם כאשר הלומדים ו/או המורים אינם בבית הספר. לרשותכם, מורים, הורים ותלמידים מרחבים כיתתיים בהם יתפרסם המידע הרלוונטי.
קרא עוד...
"בתי החינוך של החמ"ד מקדמים למידה משמעותית, חדוות הדעת ומצוינות"... כולנו משתדלים במהלך כל השנה להביא את החזון לידי מימוש ומיצוי. אנחנו מבקשים לטעת בהם יסודות שיובילו למצוינות לימודית וערכית ברוח 'לב לדעת' שדרכה יקדשו שם שמיים בכל תחומי החיים. המשך התהליך הלימודי נעשה גם בביתם של התלמידים באמצעות מרכז מקוון הנותן כלים לימודים רבים ובתחומים מגוונים כהעשרה, תגבור הלמידה וחיזוק היצירתיות והסקרנות של התלמידים!
קרא עוד...
קרא עוד...
תגובות: -1  צפיות: -1
היכנסו לכתבה כדי להתרשם מהפעילויות שנעשו בבית הספר לקראת שבוע הגלישה הבטוחה.
קרא עוד...
מידע להורים
תוכנית התקשוב
לקראת כיתה א'
גלריית תמונות
מהנעשה בביה"ס
פינת רב ביה"ס
חדשות הספורט
מתמטיכיף
שגרירי עתי"ד
ימי שיא
פינת העברית
שישי תרבות
גלריית סרטונים
מידעון חודשי
ארכיון-מהנעשה בשנים קודמות
למידה בשעת חירום