יום ג', ז’ בחשון תשע”ט
דף הבית מרחבי כיתות מרחבי למידה חדר מורים יצירת קשר
קרא עוד...
קרא עוד...
הקמנו פינות קריאה בקומות א' וב' בבית הספר. בהפסקות התלמידים קוראים ונהנים. פעילות סיירת קריאה במרחב: קבוצת תלמידים מכיתות ה'-ו' מקריאים לתלמידים צעירים ספרי קריאה אהובים.
קרא עוד...
במסגרת מצעד הספרים, גם השנה התקיימו בחירות לספר האהוב, בקלפי שנדד בין הכיתות. בבית הספר אנו מעודדים את תלמידנו לקרוא ספרים באופן קבוע ולא לוותר על חווית הקריאה וההנאה. יישר כח לרכזות שפה דפנה ושולה על הובלת מצעד הספרים.
קרא עוד...
מטרת מפעל חשוב זה, הוא טיפוח אהבת הספרות, בכלל, ואהבת הקריאה, בפרט, כמו גם העמקת הקשר עם יצירה ויוצרה באמצעות מפגשי תלמידים עם סופרים ומשוררים.רונית חכם כותבת סיפורים, שירים, מחזות ותסריטים דמיוניים ומציאותיים ובעיקר ספרי ילדים.הסופרת שוחחה עם התלמידים על ספריה, יצורים דמיוניים ועל תהליך היצירה.
קרא עוד...
בית ספרנו משתתף בתוכנית "ספרית פיג'מה". נערך מפגש חגיגי ראשון עם הורי התלמידים. המפגש עם הספרים מעניק הזדמנות לפעילות מגבשת ומהנה ולשיח משפחתי על ערכים, המאפשרים להורים להעביר לדור הבא את נקודת המבט האישית שלהם. אנו מאמינים שעולם תרבותי רחב ולימוד אודות ערכי תרבות ומורשת מגיל צעיר, יתרמו לחיזוק ההכרה והגאווה של ילדים צעירים בזהותם ובתרבותם.
קרא עוד...
יום כ"א בטבת נבחר ליום השפה העברית. לקראת יום זה קיבלה כל כיתה כ -18 ניבים בצירוף פירושים ודוגמות. כל מחנכת לימדה את הניבים, ותרגלה עם תלמידי כיתתה. כמו כן התלמידים למדו על אליעזר בן יהודה ותחיית השפה העברית.
קרא עוד...
הספר הוא ידידו הטוב ביותר של האדם.....
קרא עוד...
גלריית תמונות
מידע להורים
.
פינת רב ביה"ס
פינת העברית
מהנעשה בביה"ס
תוכנית התקשוב
חדשות הספורט
מתמטיכיף
שגרירי עתי"ד
ימי שיא
שישי תרבות
מידעון חודשי
ארכיון-מהנעשה בשנים קודמות
למידה בשעת חירום