יום ג', ז’ בחשון תשע”ט
דף הבית מרחבי כיתות מרחבי למידה חדר מורים יצירת קשר
קרא עוד...
קרא עוד...
מתכוננים לבחינה עם אוכל, המחשות, מקרן ויחד עם זאת אווירה של בית.
קרא עוד...
קרא עוד...
בשיעורי מתמטיקה מתקיים קידום תרבות של מצוינות על ידי מנהיגות צעירה: מנטורים / מיני מורים. קבוצה "נבחרת" מובילה למידה. לכל מנטור יש קבוצת תלמידים קבועה. כל מנטור חותם על חוזה אישי עם כל אחד מהתלמידים הלומדים בקבוצתו ומנהל קלסר מסודר.
קרא עוד...
בשיעור זה הילדים אכלו שברים / חלקים, חילקו ביניהם, זיהו את השבר, ניהלו שיח אודות שמות שונים לשבר, ניהלו שיח מתמטי ושאלות על מהות השבר הפשוט, הייתה המשגה מפורשת, כתיבת השבר וייצוגו בציור ובכתיב מתמטי, המחשת חלק משלם, הבנה שקיימים מספרים קטנים משלם ובין כל שני מספרים שלמים, הרכיבו שלמים מחלקים שונים ועוד.. כל זה סביב אכילת פיצה בקבוצות קטנות של חשיבה ומחשבה.
קרא עוד...
בהשראת יום המאה ספרנו, מנינו, ארזנו לעשרות, בנינו ונהנינו לבנות את המאה בלבני הדי ג'י. אח"כ ספרנו במאות והגענו גם לאלף....כמו כן שיחקנו ותרגלנו את הנושאים: מספרים עוקבים וקודמים, רצף מספרים, סדרה עולה ויורדת, גדול, קטן ושווה בעזרת "תני התנין", לימוד כתיבת מספרים בצורה נכונה דרך מסלול מכוניות, זיהוי מספרים והתאמת כמויות.
קרא עוד...
יום המאה ללימודים נחגג בבית הספר עם 13-15 תחנות חווייתיות לחמש הכיתות א'-ב'. הילדים למדו את שיר המאה, חקרו תוך משחקים את לוח המאה, התחרו זה בזה, הכינו משימות יצירה, שיחקו באולינג, קליעה למטרה, סולמות ונחשים, המציאו 100 תרגילים, בנו מגדלי המאה, יצרו שרשראות ממאה חרוזים, ציירו איך הם יראו כשיהיו בני 100, הרכיבו פאזלים, שרו קריוקי והתחרו על המצאת ריקודים לשיר המאה. כל ילד וילדה יצאו עם כוכב סוכריות שבו רשום שהם כבר 100 ימים לומדים בבית הספר השנה. כיתות ב' הכינו אף את כתר המאה. ישר כוח למורים ולחונכים שסייעו ולימדו את הילדים.
קרא עוד...
בכיתה ה1 נערכה למידה משמעותית של חישובי היקף ושטח צורה מורכבת. לשם חישוב ההיקף, הילדים הלכו על קווי הצורה וספרו את הדילוגים על פי משבצות הבלטות שעל הרצפה. בנוסף, לשם חישוב שטח, הילדים ספרו את מספר הקוביות של המרצפות שמהן מורכבת הצורה. בשלב השני של הפעילות, השתנה שטח הצורה, בעוד שההיקף נשאר אותו הדבר. הילדים התבקשו לבדוק את השינוי ולהסבירו, ולבסוף לחשוב על שינוי נוסף שיקטין את השטח בעוד שההיקף יישאר כפי שהיה. הפעילות כללה שיח מתמטי והייתה חווייתית מאוד עבור כל התלמידים.
קרא עוד...
גלריית תמונות
מידע להורים
.
פינת רב ביה"ס
פינת העברית
מהנעשה בביה"ס
תוכנית התקשוב
חדשות הספורט
מתמטיכיף
שגרירי עתי"ד
ימי שיא
שישי תרבות
מידעון חודשי
ארכיון-מהנעשה בשנים קודמות
למידה בשעת חירום